Kurs Wingfoil indywidualny

Pływacie w dowolnym terminie, indywidualnie bądź w małych, zorganizowanych przez Was grupach. Pakiet godzin możecie wykorzystać dowolnie przez cały swój pobyt, co pozwala optymalnie wykorzystać warunki pogodowe. Oferta jest elastyczna i pozwala swobodnie dostosować pływanie do własnych chęci i możliwości czasowych. Jeżeli nie wykorzystacie całego pakietu to macie jeszcze na to czas do końca sezonu.

 

Dwa etapy

  Etap I - deska windsurfingowa, surfingowa + wing

  Etap II - deska foil + wing

Indywidualne zajęcia

  Pływacie w dowolnym terminie, indywidualnie bądź w małych zorganizowanych przez Was grupach. Pakiet godzin można wykorzystać dowolnie przez cały swój pobyt, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać warunki pogodowe, a także dostosować pływanie do własnych chęci, czasu dla rodziny i znajomych i innych aktywności. Jeżeli nie wykorzystacie całego pakietu to macie jeszcze na to czas do końca sezonu

Wykwalifikowani instruktorzy

  Podczas zajęć będziecie pod opieką naszych instruktorów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, kwalifikacje i zarażają pozytywną energią.

Idealne warunki do nauki

  Zatoka Pucka jest bardzo płytka, co bardzo ułatwia stawianie pierwszych kroków. Daje to poczucie bezpieczeństwa kursantom. Nawet osoby nie umiejące dobrze pływać mogą spróbować swoich sił.

Indywidualny Kurs Wingfoil Chałupy 2024

 

LICZBA KURSANTÓW ETAP I ETAP II ETAP I+II
1 OSOBA 940 PLN/osoba 1490 PLN/osoba 2290 PLN/osoba
2 OSOBY 750 PLN/osoba 1190 PLN/osoba 1830 PLN/osoba

Cena zawiera

  4h szkolenia z instruktorem (etap I) / 6h szkolanie z instruktorem (etap II)

  kompletny sprzęt wingfoil

  kapok

  ubezpieczenie sprzętu podczas trwania zajęć na wodzie

Dopłata do pianki

  pianaka na wyłączność +75 pln/os/kursa