KURS DLA NAJMŁODSZYCH

Dla dzieci (od 5 roku życia) proponujemy kursy indywidualne - 6 lub 10 godzinny. Podczas trwania zajęć Wasze dzieci będą pod opieką instruktorów posiadających uprawnienia instruktorskie jak i odpowiednie podejście do pracy z najmłodszymi kursantami. Zapewniamy sprzęt dostosowany do potrzeb dzieci (pędniki od 1,0 m2, deski).

 

CENA KURSU: od 320 zł

KURS INDYWIDUALNY

Indywidualne kursy windsurfingu to opcja, w której kursant sam decyduje kiedy i jak długo chce być na wodzie, czy uczy się sam czy ze znajomymi. Kursant ma możliwość wyboru pomiędzy pakietem dużym (10 h z instruktorem i 5 samodzielnego pływania) bądź małym (5 h z instruktorem i 3 samodzielnego pływania). Pakiet godzin można wykorzystać dowolnie przez cały swój pobyt, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać warunki pogodowe, a także dostosować pływanie do własnych chęci, czasu dla rodziny i znajomych i innych aktywności. Jeżeli kursant nie wykorzysta całego pakietu to ma jeszcze na to czas do końca sezonu.

KURS WINDSURFINGU CENA: od 350 zł

LEKCJE INDYWIDUALNE

Specjalnie dla Państwa organizujemy indywidualne lekcje windsurfingu. Lekcje te odnoszą się do Państwa indywidualnych potrzeb. Na tych zajęciach możemy zarówno skoncentrować się na podstawach jak i dopracować szczegóły.

 

 

CENA KURSU: od 70zł


Surf Brother Kamera Online

kamera