KURS "Boże Ciało"

Długi weekend przypada w tym roku w terminie 31.05.2018 – 03.06.2018

Proponujemy Wam wzięcie udziału w grupowym kursie 4 dniowym. Kurs obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę windsurfingu w grupach 4-8 osobowych w ilości 4 godz. dziennie: 2 godz. przed południem i 2 godziny po południu.

Cena kursu: 440 zł

KURS KITESURFING

Kurs Kitesurfingu obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę kitesurfingu w grupach 2 - 3 osobowych. Jeżeli pogoda będzie sprzyjała to macie możliwość dokupienie kolejnych godzin szkolenia..

 

 

 

CENA KURSU INDYWIDUALNEGO: od 450zł

CENA KURSU GRUPOWEGO: od 350zł

7 DNIOWY KURS WINDSURFINGU

Kurs windsurfingu obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę windsurfingu w grupach 4-8 osobowych w ilości 4 godz. dziennie: 2 godz. przed południem i 2 godziny po południu. Na  sugestię naszych kursantów, aby jak najefektywniej wykorzystać warunki pogodowe dokonaliśmy modyfikacji 7- dniowego kursu tygodniowego. Proponujemy 24 godziny szkolenia do wypływania w 7 dni. Jeden dzień stanowi rezerwę w razie niekorzystnych warunków pogodowych  ( flauta, burza, wiatr większy niż 6 st. beauforta). Jeżeli pogoda będzie sprzyjała istnieje możliwość dokupienia kolejnych godzin szkolenia.

Uwaga! Do kursów wrześniowych i czerwcowych nocleg w naszej kwaterze GRATIS! Zapraszamy na kursy windsurfingu!

CENA KURSU: od 650zł

KURS WEEKENDOWY (10h przez 2 dni)

Dla osób, które nie mają długiego urlopu i przyjadą do Chałup jedynie na weekend proponujemy kurs 2 dniowy. Przez weekend spędzicie na wodzie 10 godzin :2 godz. z instruktorem przedpołudniem i 2 godz. z instruktorem popołudniu i 2 godz. samodzielnego pływania.

 

Cena kursu: 300 zł


Surf Brother Kamera Online

kamera