KURS "Boże Ciało"

Długi weekend przypada w tym roku w terminie 31.05.2018 – 03.06.2018

Proponujemy Wam wzięcie udziału w grupowym kursie 4 dniowym. Kurs obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę windsurfingu w grupach 4-8 osobowych w ilości 4 godz. dziennie: 2 godz. przed południem i 2 godziny po południu.

Cena kursu: 440 zł

KURS DLA NAJMŁODSZYCH

Dla dzieci (od 5 roku życia) proponujemy kursy indywidualne - 6 lub 10 godzinny. Podczas trwania zajęć Wasze dzieci będą pod opieką instruktorów posiadających uprawnienia instruktorskie jak i odpowiednie podejście do pracy z najmłodszymi kursantami. Zapewniamy sprzęt dostosowany do potrzeb dzieci (pędniki od 1,0 m2, deski).

 

CENA KURSU: od 320 zł

KURS KITESURFING

Kurs Kitesurfingu obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę kitesurfingu w grupach 2 - 3 osobowych. Jeżeli pogoda będzie sprzyjała to macie możliwość dokupienie kolejnych godzin szkolenia..

 

 

 

CENA KURSU INDYWIDUALNEGO: od 450zł

CENA KURSU GRUPOWEGO: od 350zł

KURS INDYWIDUALNY

Indywidualne kursy windsurfingu to opcja, w której kursant sam decyduje kiedy i jak długo chce być na wodzie, czy uczy się sam czy ze znajomymi. Kursant ma możliwość wyboru pomiędzy pakietem dużym (10 h z instruktorem i 5 samodzielnego pływania) bądź małym (5 h z instruktorem i 3 samodzielnego pływania). Pakiet godzin można wykorzystać dowolnie przez cały swój pobyt, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać warunki pogodowe, a także dostosować pływanie do własnych chęci, czasu dla rodziny i znajomych i innych aktywności. Jeżeli kursant nie wykorzysta całego pakietu to ma jeszcze na to czas do końca sezonu.

KURS WINDSURFINGU CENA: od 350 zł

7 DNIOWY KURS WINDSURFINGU

Kurs windsurfingu obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę windsurfingu w grupach 4-8 osobowych w ilości 4 godz. dziennie: 2 godz. przed południem i 2 godziny po południu. Na  sugestię naszych kursantów, aby jak najefektywniej wykorzystać warunki pogodowe dokonaliśmy modyfikacji 7- dniowego kursu tygodniowego. Proponujemy 24 godziny szkolenia do wypływania w 7 dni. Jeden dzień stanowi rezerwę w razie niekorzystnych warunków pogodowych  ( flauta, burza, wiatr większy niż 6 st. beauforta). Jeżeli pogoda będzie sprzyjała istnieje możliwość dokupienia kolejnych godzin szkolenia.

Uwaga! Do kursów wrześniowych i czerwcowych nocleg w naszej kwaterze GRATIS! Zapraszamy na kursy windsurfingu!

CENA KURSU: od 650zł

LEKCJE INDYWIDUALNE

Specjalnie dla Państwa organizujemy indywidualne lekcje windsurfingu. Lekcje te odnoszą się do Państwa indywidualnych potrzeb. Na tych zajęciach możemy zarówno skoncentrować się na podstawach jak i dopracować szczegóły.

 

 

CENA KURSU: od 40zł

KURS WEEKENDOWY (10h przez 2 dni)

Dla osób, które nie mają długiego urlopu i przyjadą do Chałup jedynie na weekend proponujemy kurs 2 dniowy. Przez weekend spędzicie na wodzie 10 godzin :2 godz. z instruktorem przedpołudniem i 2 godz. z instruktorem popołudniu i 2 godz. samodzielnego pływania.

 

Cena kursu: 300 zł


Surf Brother Kamera Online

kamera